Leden 2015

Jaký byl rok 2014?

1. ledna 2015 v 10:10 | vierkaja
Je tu nový rok, a tak tradičně přicházím s bilančním článkem za rok předchozí. V roce 2014 tu na blogu přibyl pouze jeden jediný článek, a to ten, který hodnotil rok 2013. Žádné nové články a žádná nová bižuterie se zde neobjevila, přesto jste na blog nezanevřeli a dál ho po celý rok 2014 navštěvovali. A za to Vám mockrát děkuji!

Pro zajímavost a pro pobavení tedy opět přináším něco málo ze statistik.

Jako vždy jste na blog nejvíce chodili z České republiky a ze Slovenska, objevili se ale i přístupy z Ruska, USA, Rakouska, Irska, Holandska a Maďarska. Pokud se podíváme na Českou republiku, návštěvnící přicházeli v roce 2014 z měst napříč celou republikou, od severu na jih a od západu na východ. A musím Vám říct, že jsou i tací, kteří se na blog vrátili více než 200x.

Opět pro Vás mám i pár hesel, díky kterým se na tento blog dostali i lidé, kteří hledali něco úplně jiného. Na blog je vyhledávače přesměrovaly, když hledali např.: háčkované vánoční ozdoby, háčkované karafiáty, jednoduché tvarohové řezy, koláže z listí, náš útulný byt, návody na berušku, recept na řepánky nebo škvarkové placky jako od babičky. Tak nevím, jestli bych to tu neměla předělat na blog o vaření. :)


A jaké články byly v loňském roce nejnavštěvovanější? První dva se drží na stejném místě už druhým rokem, ostatní články se trošku obměnily:


Nechci slibovat, že se tímto článkem opět rozjede moje blogová aktivita, plány mám, ale člověk míní..., znáte to. :)
Proto Vám jen popřeju všechno nejlepší do nového roku, užijte si ho, co nejvíc to půjde, a třeba se ještě někdy někde potkáme.


Pokud chcete Korálky Vierkaja sledovat i nadále, dejte na blogu odběr (viz levá lišta), který Vás bude informovat o nových článcích, nebo se připojte na Facebooku, kde najdete i něco navíc. Pokud byste mi toužili něco sdělit, pište do komentářů nebo na mail vierkaja@seznam.cz.