Leden 2014

Jaký byl rok 2013?

1. ledna 2014 v 23:32 | vierkaja
Přeji vám vše nejlepší do nového roku 2014, ať je úspěšnější než ten předchozí. A stejně jako loni (Jaký byl rok 2012?) přicházím i letos s bilančním článkem.

V roce 2013 bylo na blogu vierkaja.blog.cz zveřejněno 20 článků, z toho 12 v první polovině roku. Od září se zde bohužel neobjevil žádný nový článek, i přesto jste ke mně chodili a za to vám patří můj velký dík. V roce 2013 se taky blogu podařilo překonat hranici 3000 návštěv.

Nejčastěji samozřejmě chodí na blog návštěvníci z České republiky, objevují se však i návštěvy ze Slovenska, Polska, Německa, USA, a dokonce i z Brazílie nebo Tuniska. Většinou se ke mně dostanete zadáním jména blogu, z vyhledávačů, z facebooku nebo prostřednictvím upozornění na novinky z e-mailu (viz Odběr novinek v levém sloupci).
Na blog se ale dostali i ti, co to nejspíš neměli v úmyslu. Jen tak pro zajímavost přidávám pár hesel zadaných do vyhledávačů, díky kterým se na stránky přišli podívat i ti, co korálky nehledali. Byly to například hesla jako minestrone, karamel z medu, jak se pozná kocour od kočky, maska na akné, skloňování slova magistr, jak zjistit heslo na e-mail nebo třeba scénář na pohádku o veliké řepě. Smějící se

Hodně navštěvované jsou jednotlivé galerie, kde jsou shromážděny všechny výrobky z blogu. K nejčtenějším článkům v roce 2013 patřily tyto:

Ještě vám připomenu, že o novinách se dozvíte na facebookových stránkách blogu a na konec už vám ukážu výrobky, které se tu za poslední rok objevily.
Jaký je pro vás ten nej?