Srpen 2013

Náhrdelník z perliček

31. srpna 2013 v 18:33 | vierkaja
Hezkou sobotu všem!

Jak jste jistě poznali z nadpisu článku, dnes vám chci ukázat perličkový náhrdelník. Jedná se o silnější stříbrný řetízek, na kterém jsou naketlované smetanové perličky ve čtyřech velikostech.

Perliček je hodně, proto je náhrdelník trošku těžší, ale po pár minutách už ho ani nevnímáte. Výhodou tohoto řetízkového náhrdelníku je i to, že z něj hravě můžete udělat i masivní náramek.Stužková souprava

26. srpna 2013 v 22:20 | vierkaja
Hezký večer všem!

Dnešní dávka bižuterie není tak úplně korálková, ale korálky se na ni dají dodtečně přišít. I když jsou pořád prázdniny, počasí se moc letně netváří (bohužel taky nevytváří dobré podmínky pro focení), tak jsem to následující soupravou chtěla rozsvítit aspoň na blogu.

Souprava se skládá z peckových náušnic a z prstýnku. Kytičky jsou ušité z červené taftové stuhy o šířce 9 mm a jsou našity na stříbrných komponentech. Prstýnek má navíc nastavitelný průměr.

Dvoje prázdninové náušnice

7. srpna 2013 v 15:32 | vierkaja
Hezký den všem!

K létu samozřejmě patří sluníčko a často i návštěva zoo. A dnešní náušnice se vzdáleně mohou dotýkat těchto dvou témat.

Prvním náušnicím dominuje korálek se zebřím vzorem.


U druhých náušnic v barvě letního nebe si všimněte nejspodnějších korálků. Jsou vyrobené ručně a vyhandlovala jsem je za náušnice volská oka :). Doplňují je skleněné žluté korálky.