Červenec 2013

Náušnice z perleťových penízků II.

31. července 2013 v 15:30 | vierkaja
Hezký den všem,

náušnice z perleťových penízků jste mohli vidět už v minulém článku. Tam šlo o tlumenější barvy, dneska pro vás mám výraznou červenou, modrou, oranžovou a zelenou.

U prvních náušnic se barvy pravidelně střídají, u druhých vypadá střídání barev nahodile. Použité komponenty jsou v obou případech v barvě mědi.
Náušnice z perleťových penízků I.

26. července 2013 v 18:04 | vierkaja
Hezký pátek všem!

Do následujících dvou článků jsem pro vás připravila náušnice z perleťových penízků, které jsou naketlované na kroužcích. Každé z těchto náušnic jsou vyráběné na trošku jiném principu a jsou rozděleny do dvou příspěvků. První várka těchto náušnic jsou spíše v tlumených barvách, pokud máte radši živější barvy, počkejte si na příští článek.

V prvních náušnicích jsou nakombinované penízky fialových odstínů a menších a větších stříbrných kroužků.


Druhé náušnice mají základ ve větších stříbrných kroužcích a perleťové penízky jsou seřazeny od nejsvětlejšího k nejtmavšímu (modrá, šedá, černá).


Bílá letní souprava

19. července 2013 v 20:37 | vierkaja
Krásný páteční večer,

jak si užíváte prázdniny? V letních měsících se světlé barvy nosí více než po zbytek roku, proto dneska přicházím s bílou letní soupravou. Souprava se skládá z náušnic a náhrdelníku a všechny korálky jsou skleněné.


Na ostatní soupravy se můžete kouknout v galerii. Majitelé facebooku mě můžou najít i na této stráce.

Užijte si víkend, uvidíme se zase příští týden.

Kytičky na dřevě

15. července 2013 v 12:13 | vierkaja
Krásné pondělí všem!

Dlouhou dobu jsem na blog nic nepřidala, ale dneska to konečně napravím. Před necelými dvěma týdny blog oslavil už čtvrté narozeniny, a tak se v následujících dnech, týdnech a možná i měsících můžete těšit na další bižu výrobky, na nové techniky a materiály.

Dřevěné korálky, které jsem použila jako základ dnešních náušnic, už jste mohli vidět v začátcích blogu ve článcích Náušnice (nejen) pro odvážné a Kytky, kytičky. Pomalované dřevěné korálky jsou doplněné ohňovkami a skleněnými korálky.