Květen 2013

Nové náušnice - sovy a klíče

27. května 2013 v 19:01 | vierkaja
V posledním květnovém článku vám představím jednoduché náušnice - klíče a sovy.
Oba druhy stříbrných přívěsků jsou doplněny skleněnými průhlednými korálky v odlišných velikostech, u klíčů menší a u sov protáhlejší. Další přívěsky si můžete prohlédnout u přívěskového náramku.Vyřezávané náušnice

6. května 2013 v 12:39 | vierkaja
Hezký den všem,

protože se oteplilo, můžeme nosit i větší, delší a výraznější náušnice, které se nebudou motat do šál a šátků. Dnes tu pro vás dvoje takové mám.

Základem a zároveň spojovacím prvkem jsou výrazné dřevěné vyřezávané kruhy v různých barvách (černá a hnědorezavá). A protože jsou poměrně velké (průměr kruhu je asi 3,5 cm) a svým vyřezáváním i výrazné, zvolila jsem pouze jednoduchou úpravu. Dřevo zajistí lehkost náušnic, takže se nemusíte bát vytahaných lalůčků. :) Druhé náušnice jsou pro oživení doplněny červeným korálkem.Na další dřevěné náušnice se můžete podívat v následujících článcích: Povelikonoční náušnice, Opět dřevěné náušnice, Adventní soutěž - 11. kolo nebo v březnovém článku Slavíci v kleci.

Prvomájový komplet

1. května 2013 v 21:02 | vierkaja
V dubnu jsem se sice neozvala, ale nebojte, ani včera mě neupálili, takže se tu budem potkávat i v dalších měsících.
K dnešnímu svátečnímu článku si můžete pustit tematickou písničku.

Srdíčkový komplet je jemný a velmi jednoduchý. Skládá se pouze ze stříbrných srdíček zavěšených na afroháčcích a na řetízku.Další srdíčkovou bižuterii můžete najít v článcích Valentýn kam se podíváš a Love is in the air. Kouknout můžete i na prvomájový článek s náušnicemi z roku 2011 (Je pozdní večer, první máj).