Březen 2013

Slavíci v kleci

26. března 2013 v 10:52 | vierkaja
A máme tu slibovaný příspěvek. I když to za okny vypadá spíš na Martina s bílým koněm, máme jaro a s ním i nový článek.

Dnešní náušnice budou tak trošku jarně tematické. Před dvěma lety jste už něco podobného mohli vidět v článku Povelikonoční náušnice. Jen ptáčky jsem tentokrát zvolila menší a v zářivě žluté barvě. Klícka i ptáčci jsou opět ze dřeva, takže je to lehkost sama. :-)


Modrá, šedá, stříbrná

19. března 2013 v 18:45 | vierkaja
Vůbec včera (kdy by všichni čekali spíše jarní počasí) nesněžilo, nebyla vánice ani sněhové jazyky.
A vůbec jsem včera o půl druhé v noci (tedy vlastně už dnes) nevyráběla náušnice s menším hysterickým záchvatem, že nebudu mít 14 dní nic na přidání na blog. Usmívající se

Vznikly tak dva páry náušnic v odstínech modré, šedé a stříbrné. Modré zvonečky jsou z voskovaných perel, druhé náušnice tvoří skleněné korálky.Příště se uvidíme až v jarním čase. Mrkající

Inspirace z výlohy - náhrdelník

12. března 2013 v 16:59 | vierkaja
Jak už víte z nadpisu článku, inspirací pro dnešní náhrdelník mi byl jeden podobný z výlohy obchodu s oblečením. Protože však byl vyroben technikou, se kterou se moc nekamarádím, musela jsem si ho malinko upravit.

Základem je černý řetízek. Mezi konci tohoto řetízku jsou naketlované větší černé rokajly a černé kroužky. Celý řetízek tak působí jemně, ať už ve své krátké nebo delší variantě. Navíc se při zavěšení vodorovná linie trošku prověsí, takže vypadá přirozeně.A co vy? Máte ve výloze také něco vyhlédnutého?

Třpytivé náušnice

3. března 2013 v 7:07 | vierkaja
Krásné nedělní ráno!

Dnes pro vás mám dvoje nové náušnice. Oboje se skládají ze skleněných korálků se třpytkami, druhé jsou navíc doplněny perličkami, které hází zlato-měděné odlesky.Podobné náušnice jste už mohli vidět před dvěma roky v jedné z náušnicománií.