Únor 2013

Staronové perlové náhrdelníky

19. února 2013 v 20:03 | vierkaja
Perlové náhrdelníky, které vám dnes představím, jste ještě neviděli, přesto už je mám nějakou dobu v šuplíku. Může to už být dva tři roky zpátky, co tyto náhrdelníky vznikly. Dokonce i nafocené jsem je měla, ale bohužel kvalita pokulhávala a já ne a ne je přefotit, abych je mohla hodit na blog.
I po tak dlouhé odmlce, jakou tři roky bezesporu jsou, se však náhrdelníky rozhodly protestovat a usmyslely si, že budou absolutně nefotogenické. Ani několik sérií fotek v různých polohách je nedonutilo vypadat přirozeně, a tak jsou následující fotky bohužel trošku rozmazané. Náhrdelníky zkrátka vyhrály, vzdávám se a ukazuju vám je v této šílené podobě.

Oba náhrdelníky jsou vytvořeny z voskovaných perliček.

Fialový trojřadý je z drobných perlí doplněný stříbrnými komponenty (viz detail).Jednořadý světle modrý náhrdelník (z několika velikostí korálek) s černými komponenty je ozvláštněn černou stužkou (viz detail).Asymetrický náhrdelník už jste mohli vidět v tomto článku (shodou okolností šlo také o náhrdelníky ze šuplíku Usmívající se), na další náhrdelníky z perliček koukněte do galerie náhrdelníků.

Proplétaný náhrdelník

1. února 2013 v 9:33 | vierkaja
Krásné první únorové dopoledne!
Dnes vám přináším náhrdelník, který jsem slíbila v minulém článku. Spotřebovala jsem na něj celý balíček hnědého zemitého rokajlu, náhrdelník je tedy o poznání těžší než ten minulý řetízkový.
Propletené rokajly jsou doplněny velkými skleněnými ohňovkami a barevně odpovídajícími komponenty.

Naštěstí jsem se při všem to proplétání nezamotala, a proto si můžete náhrdelník prohlédnout i vy.