Leden 2013

Náhrdelník úterního večera

29. ledna 2013 v 23:26 | vierkaja
Kdy jindy ode mě čekat článek na tomto blogu než v noci. :-)

Noc je tady a s ní i první letošní náhrdelník. Barevně je spíše nenápadný, světle šedé placaté korálky jsou doplněny skleněnými tmavě fialovými, které však na první pohled vypadají černě. I přes svou velikost je tento náhrdelník na řetízku velmi lehoučký, takže ho na krku ani neucítíte.


PS: V nejbližších dnech se můžete těšit ještě na jeden náhrdelník, který je aktuálně ve výrobě. :-)

Náušnice na Klingerův nátlak

19. ledna 2013 v 23:36 | vierkaja
Klinger na mě neustále naléhá, ať přidám něco nového. A protože jsem zároveň potřebovala vyrobit nějaké dárky, tak jsem odpoledne sedla, uketlovala, nafotila a vy se teď můžete podívat na výsledek.

Ukážu vám dvoje rozdílné náušnice. První jsou tmavě zelená srdíčka - skleněné průhledné korálky - na černých háčcích, druhé jsou laděny do stříbrné barvy (i když na fotce házejí barevné odlesky) - skládají se ze stříbrných komponentů, stříbrných korálků a drobného řetízku.Tak jak se vám tyto rychlovky líbí?


Jaký byl rok 2012?

2. ledna 2013 v 22:56 | vierkaja
Na přelomu roku vždy bilancujeme, hodnotíme starý rok, těšíme se na rok nový a dáváme si předsevzetí. I já vám dnes nabídnu takový malý přehled toho, co jste zde na blogu mohli v minulém roce vidět.

V roce 2012 bylo napsáno (pro mě) rekordních 43 článků - to je více než dvojnásobek než v minulých letech. Částečně za to může i Adventní soutěž, díky níž jsem zveřejnila hned 16 článků. Uvidíme, kolik článků se podaří letos.

Nejčastěji ke mně chodíte samozřejmě z České republiky, ale občas mě potěšíte svou návštěvou ze Slovenska, USA, Německa nebo Holandska.

Pokud mě navštívíte, jdete většinou přes hlavní stránku, často se ke mně taky dostanete přes Facebook nebo přes Google. Na Googlu mě našli ti, kteří zadali např. korálkový svícen, orchidej z korálků, plstěné korále nebo třeba náhrdelník s perličkami. Překvapilo mě, že sem byli nasměrováni i ti, co hledali hesla jako photofiltr 7 návod, jorkšír, blake lively a ryan reynolds svatba, jillian michaels výsledky, polednice erben, poleva na cukroví, stmívání4 1část, znaky na klávesnici a dokonce i vynálezy 21. století. :-D Jak to u mě ten pan Google našel, to nechápu.

A jaké byly v roce 2012 nejčtenější články?

A nakonec jednoduchá otázka. :-) Který výrobek letošního roku se vám líbil nejvíc?


Přeju vám všechno nejlepší do roku 2013.