Adventní soutěž - 1. kolo

2. prosince 2012 v 17:57 | vierkaja
Máme tu první adventní neděli, za chvíli budou Vánoce a nastává každoroční shon - uklízení a nakupování dárků. I já bych chtěla svoje čtenáře něčím obdarovat a odměnit je za to, že si občas najdou chvilku nakouknout, co je u mě nového. Proto jsem pro vás připravila adventní soutěž.

Jak bude soutěž probíhat a co můžete vyhrát?
1. Adventní soutěž bude probíhat od 2. do 16. prosince - celkem tedy 15 kol. (Soutěž končí 16. prosince přesně o půlnoci.)
2. Každý den se na blogu objeví jeden článek se soutěžním úkolem/hádankou a fotografií jednoho mého nového výrobku.
3. Soutěže se zúčastníte tak, že do komentářů napíšete odpověď na danou soutěžní otázku a svůj e-mail, abych vás v případě výhry mohla kontaktovat. (Pozn.: Pokud z nějakých důvodů nechcete svůj e-mail zveřejnit, do komentářů napište pouze správnou odpověď a svou e-mailovou adresu mi pošlete společně s vaším jménem/přezdívkou, pod kterým přispíváte na blog, na e-mail vierkaja@seznam.cz).
4. Každý soutěžící se může každého kola zúčastnit právě jednou.
5. Je na vás, jestli se zúčastníte pouze některých kol, nebo jestli budete odpovídat na všechny soutěžní otázky. Může vyhrát každý, kdo se zúčastní alespoň s jednou správnou odpovědí. S vyplněním více kol se však šance na výhru zvyšuje.
6. Všechna kola budou otevřená až do konce soutěže, můžete proto začít odpovídat v libovolném pořadí.
7. Po skončení soutěže budou všechny správné odpovědi slosovány. Výherce bude kontaktován e-mailem a získá jeden kus bižuterie podle svého výběru z těch, co se budou v jednotlivých kolech objevovat (uvdíte zde náušnice, náramky i náhrdelníky).

Nová kola můžete sledovat i přes facebook http://www.facebook.com/pages/Kor%C3%A1lky-Vierkaja/322386357025. Pokud máte nějaké dotazy a připomínky, můžete psát do Zprávy autorovi v levém sloupci blogu nebo na e-mail vierkaja@seznam.cz.

Doufám, že jsem na něco nezapomněla a že jsem vás dnešním dlouhým článkem a výpisem pravidel neodradila. A hned se můžeme vrhnout na 1. kolo a první soutěžní otázku. Tak soutěžte a sdílejte. :-)

1. KOLO

Dnešní bižuterií jsou tyrkysové náušnice ze skleněných korálků se srdíčkem. Pokud se vám líbí, odpovězte na soutěžní otázku.


Pro začátek mám pro vás jednoduchou otázku a sice...

Kolik trojúhelníků je na obrázku?


Správná odpověď: 6 trojúhelníků
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mandy Mandy | E-mail | Web | 3. prosince 2012 v 18:59 | Reagovat

Tipuju 6, snad jsem žádný nepřehlédla :-)

2 klingerovy-nausnice klingerovy-nausnice | E-mail | Web | 3. prosince 2012 v 22:26 | Reagovat

6

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama