Prosinec 2011

Barevně

26. prosince 2011 v 20:38 | vierkaja
Přeju Vám krásný zbytek roku a přidávám kupu nových barevných náušnic. Je to taková všehochuť - sklo, kov, fimo... Tak se kochejte a komentujte.


Plstěná minikolekce

11. prosince 2011 v 21:51 | vierkaja
Po roce a půl přidávám další minikolekci. První minikolekce, na kterou se můžete kouknout zde, byla spíše letní. Dnešní plstěná minikolekce je zase něco trošku jiného. Nehýří tolik barvami jako ta minulá, ale jednobarevná nebo nudná také není.
Plstěná minikolekce se skládá z devíti párů náušnic a ze tří náhrdelníků. Plstěné kuličky (a v jednom případě kostky) jsou většinou doplněny dřevěnými nebo skleněnými korálky.
Podívejte se sami, co jsem uplstila:Toto byla jsen drobná ukázka, na celou minikolekci se můžete podívat zde.

Dlouhé a visací

8. prosince 2011 v 22:43 | vierkaja
Poslední přidané náušnice byly v barvě červené a růžové, dneska to bude všehochuť. Všechny nové náušnice jsou visací a některé i docela dlouhé.

První z nich jsou měděné závěsy se zelenými skleněnými korálky. Jsou podobné jako ty, které už tu kdysi byly (odkaz na ně najdete zde).


Hvězdný komplet + dlouhý náhrdelník

2. prosince 2011 v 22:20 | vierkaja
Opět jsem sáhla do pomyslného šuplíku a vybrala pro vás kousky, které jsem ještě na tomto blogu nezveřejnila.
Dnes se jedná o komplet náhrdelníku a náušnic v měděných barvách skládající se z hvězdiček a řetízku, jsou tedy docela dlouhé.


Na druhém obrázku je dlouhý řetízkový náhrdelník. Řetízek je černý, na něm jsou naketlované korálky v černé, bílé (průhledné) a zelené (průhledné) barvy.